„Mam pomysł znakomity na nasze apetyty, zapraszamy was do kuchni, gdzie pachnie szarlotka.”
Dzisiaj w przedszkolu było słodko, bo pachniało szarlotką. Na podsumowanie zajęć o owocach i jesiennych pracach w sadzie zadaniem dzieci było wspólne z paniami przygotowanie szarlotki
z jesiennych jabłek. Dzieci poznały przepis i dokładnie oglądały produkty potrzebne do wykonania szarlotki. Ciasto wyszło wspaniałe. Wszystkim smakował ten jesienny rozpływający się w ustach smakołyk.








