KRECIKI w ostatnich dniach rozmawiają i bawią się w zabawy o ruchu drogowym. Byliśmy na wycieczce do najbliższego skrzyżowania. Obejrzeliśmy znaki drogowe, sygnalizatory świetlne, wiele przejeżdżających pojazdów, korzystaliśmy z przejść w bezpieczny sposób. W przedszkolu utrwaliliśmy poznane wiadomości podczas wykonywania pracy plastycznej o sygnalizatorze.



















