Dnia 15.05.2025. Wzięliśmy udział w nietypowej dla nas lekcji muzyki pt. „W świecie muzyki”, która odbyła się z udziałem uczniów Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. S. Moniuszki w Grudziądzu. Mieliśmy możliwość zapoznania się z instrumentami muzycznymi takimi jak: skrzypce, gitara, wiolonczela, akordeon, flet poprzeczny, puzon czy klarnet. Z wielką uwagą wysłuchaliśmy koncertu przygotowanego przez uczniów Szkoły Muzycznej, wspólnie śpiewaliśmy piosenki. Poznaliśmy budowę i wygląd wielu instrumentów. Nauczyciele zachęcali nas do nauki gry na instrumentach.


















