Dziś „Myszki” gościły mamę Milana, która przyszła przeczytać dzieciom bajkę o „Kubusiu Puchatku – Urodzinowa przygoda”. Dzieci z zainteresowaniem słuchały gościa i chętnie odpowiadały na pytania, dotyczące wysłuchanego opowiadania. Na zakończenie Myszki pokolorowały Kubusiowe obrazki a mama Milana wręczyła dzieciom wesołe balony. To byla bardzo miła wizyta!!