W środę, 10.06.2026 r. dzieci z grup „Jeżyki” i „Kreciki”wybrały się do kina na bajkę pt. „Kurozając i świątynia świstaka”. „Myszki” i „Żabki” obejrzały bajkę Podróż Kici Koci. Z zaciekawieniem śledziły losy głównych bohaterów. Wyjście było nie tylko świetną zabawą, ale też lekcją o akceptacji, tolerancji i szacunku dla odmienności. Seans dostarczył wszystkim mnóstwa pozytywnych wrażeń i emocji.