W dniu 15 czerwca 2026 roku grupa „Jeżyki” wybrała się na lekcję pokazową do klasy 1b w SP nr 15.
Wychowawczyni klasy bardzo miło przywitała naszych przedszkolaków. Dzieci miały okazję usiąść w szkolnych ławkach. Pierwszoklasiści przygotowali wspaniały prezent- własnoręcznie zrobione zakładki do książek, które przedszkolaki mogły ozdobić kolorowymi naklejkami oraz pamiątkowe długopisy. Podczas wizyty dzieci z grupy „Jeżyki ” mogły wykazać się spostrzegawczością podczas gry na tablicy interaktywnej. Zwiedzały także szkołę, były m.in. w świetlicy, bibliotece, sali gimnastycznej oraz na boisku szkolnym.
To wyjątkowe wyjście na pewno długo zostanie w pamięci przedszkolaków !



















