WIOSENNE WITRAŻE-praca plastyczna – ul. Kalinkowa
Dzisiaj JEŻYKI postanowiły zrobić Wiosenny Witraż. Pani Iza pokazała nam jak robi się witraże. My użyliśmy do tego tekturę i kolorową bibułkę. Wycinaliśmy, kleiliśmy bardzo starannie i powstały piękne witraże, a każdy inny i niepowtarzalny.
WIOSENNE WITRAŻE-praca plastyczna – ul. Kalinkowa Dowiedz się więcej »









