List do Mikołaja -ul.Dworcowa
W dzisiejszym dniu Zajączki miały ważne zadanie…a mianowicie rysowały to, co chciałyby otrzymać od Mikołaja. Gdy wykonały rysunki, spacerkiem pomaszerowały na pocztę. Na miejscu poznały pracę urzędniczki, dowiedziały się co trzeba zrobić żeby list dotarł do odbiorcy, razem ze swoją Panią zakupiły znaczek, który następnie trafił na kopertę z listami przedszkolaków. Ostatnim etapem…
List do Mikołaja -ul.Dworcowa Dowiedz się więcej »









