Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

/*! elementor - v3.17.0 - 08-11-2023 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}

Bezpieczna droga do przedszkola – ul. Dworcowa

   Dnia 5 października w naszym przedszkolu gościliśmy pracownika Straży Miejskiej, który opowiedział dzieciom o swojej pracy oraz pokazał elementy umundurowania. Tematem spotkania była bezpieczna droga do przedszkola. Gość zapoznał dzieci z numerem alarmowym 112 oraz 986, czyli numerem do Straży Miejskiej. Dużo uwagi poświęcono sygnalizacji świetlnej oraz przechodzeniu przez jezdnię. Na koniec Strażnik Miejski pokazał przedszkolakom jak ważne jest noszenie odblasków, gdy robi się ciemno. Wszystkie dzieci, które uczestniczyły w spotkaniu otrzymały drobny upominek- odblaski.

Skip to content