Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

/*! elementor - v3.17.0 - 08-11-2023 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}

BIEDRONKI I MOTYLE NA SPOTKANIU ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM ul. Dworcowa

 🎅   6 grudnia – Mikołajki dzieci z grupy Biedronki i Motyle, spędziły miło w Centrum Handlowym Alfa na wystawie interaktywnej pt. „Epoka Lodowcowa”. Po przekroczeniu magicznej, lodowej bramy czekały wyjątkowe atrakcje! Wystawa zwierząt polarnych, planetarium w lodowym igloo, magiczny przerębel oraz lodowa ściana do bitwy na śnieżki – to tylko kilka z nich! Dzieci miały okazję wykonać eskimoskie bransoletki oraz obejrzeć zdjęcia i ilustracje prosto z krainy Eskimosów, którą na koniec odwiedził Święty Mikołaj! 🎅 Byliśmy zaskoczeni, ale baaardzo szczęśliwi! Każdy z Nas dostał słodki upominek oraz Dyplom, podpisany przez samego Świętego Mikołaja! Do zobaczenia Święty Mikołaju! Czekamy na Ciebie! ❤

Skip to content