Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

BIEDRONKI I ZAJĄCZKI DBAJĄ O ZIEMIĘ ul. Dworcowa

Biedronki i Zajączki dbają o Ziemię 🌍

     W ubiegłym tygodniu, dzieci z grupy Biedronki i Zające realizowały tematykę pt. Dbamy o Ziemię. Podczas zajęć, zwróciliśmy szczególną uwagę na otaczające piękno przyrody. Obserwowaliśmy kwiaty i owady, które wraz z cieplejszymi dniami, zamieszkały w naszym ogrodzie. Zajączki zadbały również o swoje najbliższe środowisko. Podsumowaniem całego tygodnia był Dzień Ziemi, który obchodziliśmy 22 kwietnia. Tego dnia oglądaliśmy film edukacyjny, rozwiązywaliśmy zagadki, a nawet segregowaliśmy śmieci do odpowiednich pojemników! Na koniec wykonaliśmy pracę plastyczną z materiałów recyklingowych – Ziemię, jaką zawsze chcielibyśmy widzieć! Zieloną i uśmiechniętą 🌎❤

Skip to content