KUBUSIE lubią lody – ul. Konarskiego
Dnia 23 czerwca dzieci z Grupy „Kubusie” wybrały się na lody do pobliskiej kawiarni. Chwila przyjemności, pyszne lody i miło spędzony czas razem- małe niespodzianki, które ucieszą każdego przedszkolaka.
KUBUSIE lubią lody – ul. Konarskiego Dowiedz się więcej »









