Dnia 17 października dzieci z gr. Jeżyki rozpoznawały leśne zwierzęta. Pani przeczytała nam zagadki, wysłuchaliśmy odgłosy leśnych zwierząt i ułożyliśmy z pasków zwierzęta. Przy stoliku wykonaliśmy liska. Lisek został pokolorowany, wycięty nożyczkami, a na końcu trzeba było go skleić i praca gotowa.



















