W dniach 10 i 11 czerwca wszystkie grupy przedszkolne wybrały się do Centrum zabaw XtremeKids. Przedszkolaki były zachwycone nowym miejscem. Zjeżdzalnie ,trampoliny, mini boisko, jeździki. Dla małych i dla dużych- każdy przedszkolak znalazł swoje ulubione miejsce do bezpiecznej i beztroskiej zabawy.