Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

/*! elementor - v3.17.0 - 08-11-2023 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ ul. Dworcowa

14 października to Dzień Edukacji Narodowej. Nasze przedszkolaki w tym wyjątkowym dniu podziękowały swoim paniom, Pani Dyrektor i wszystkim pracownikom przedszkola za codzienną bardzo ważna pracę. Dzieci mówiły wiersze, śpiewały piosenki i złożyły najserdeczniejsze życzenia. W wierszach zawarte były piękne podziękowania za uśmiech, dobroć i trud włożony w ich wychowanie za dbanie o czyste sale, pyszne obiadki oraz usuwanie wszelkich usterek. Na wszystkich twarzach gościł uśmiech a wokół panowała radosna atmosfera.

Skip to content