Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA TO WAŻNE ŚWIĘTO – UCZCIJMY JE RAZEM TAŃCEM I PIOSENKĄ – ul. Kalinkowa

     „My dorośli wiemy dużo o dziecku, ale się możemy mylić. Ale dziecko wie, czy mu jest dobrze, czy źle” (J. Korczak).  

       20 września obchodziliśmy już szesnasty raz Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzieci wchodzące do przedszkola powitały uśmiechnięte panie, które  zadbały, aby był to dzień wyjątkowy. Nasi milusińscy zaciekawieni  tym co dla nich przygotowaliśmy wędrowali ochoczo do swoich sal. Czekały tam  na nich różnorodne zabawy, konkursy, tańce, piosenki i nagrody. Tego dnia na twarzy każdego przedszkolaka gościł szeroki uśmiech. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały dyplomy przedszkolaka oraz coś słodkiego by dzień ten był  dniem szalonej zabawy i śmiechu od ucha do ucha.

 

MYSZKI

Dzisiaj mamy nasze święto. Pani dyrektor powitała nas i przyniosła nam nowe zabawki. Zaśpiewaliśmy piosenkę i powiedzieliśmy wspólnie wierszyk.Mielismy wykonać kilka zadań Pokonaliśmy trasę po śladach stóp, słomka pomogła nam przenieść małe papierki , udało się nam przejść przez magiczny tunel. Każdy z nas miał pamiątkowe zdjęcie oraz była wspólna fotografia. Za wykonane zadania dostaliśmy słodkości i dyplom oraz kolorowy balonik.Byl to wyjątkowy dzień 😃

ŻABKI

     W Dniu Przedszkolaka grupa Żabek bawiła się wesoło….Śpiewaliśmy piosenki, braliśmy udział w konkursach. Każda Żabka znalazła swoją ulubioną zabawę. Otrzymaliśmy także prezenty do wspaniałej zabawy. To był dzień pełen uśmiechów.

KRECIKI

JEŻYKI

Skip to content