Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

DZIEŃ RODZINY ul. Kalinkowa

     Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy. Chociaż dzień mamy przypada w maju, a dzień taty w czerwcu, w naszym Przedszkolu często łączymy te święta i obchodzimy je razem w maju lub właśnie w miesiącu czerwcu.
„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.
Z tej okazji Myszki  wystąpiły dla swoich rodziców. Jeżyki zaś ugościły Mamy. Podczas uroczystych przedstawień dzieci zaprezentowały wspaniałe, wypełnione okolicznościowymi wierszami, piosenkami i tańcami programy artystyczne. Wręczyły najbliższym własnoręcznie wykonane laurki i upominki. W ramach tygodniowego tematu pt. „ Moja rodzina” Myszki rysowały swoją portrety mamy i taty, dziękując w ten sposób swoim rodzicom za codzienny ocean miłości i cierpliwości.
Skip to content