Nareszcie nastąpiło roztrzygnięcie naszego konkursu plastycznego pt. „Emocje oczami dziecka”. Dzieci wspólnie z rodzicami przygotowały ciekawe prace i dlatego w dzisiejszym dniu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów oraz upominków za udział w konkursie. Przedszkolaki, które wzięły w nim udział, wyczytywane były przez Panią Dyrektor przy udziale całej społeczności przedszkolnej. Poczuły się bardzo wyjątkowo i miło. Zachęcamy inne dzieci do udziału w przyszłych konkursach:)








