Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

FESTYN RODZINNY ul. Dworcowa

     Kocham mocno Mamę i Tatę, to nie żarty moi mili. Dzisiaj im życzenia składam, by sto lat jeszcze żyli! ❤

     Dnia 25 maja w naszym przedszkolu, odbył się Festyn Rodzinny z okazji obchodów Dnia Mamy i Taty. Dzieci pięknie wystrojone zaprosiły rodziców do sal na występ artystyczny, po którym wspólnie z najbliższymi, bawiliśmy się w nasze ulubione zabawy! Śmiechu i radości było co nie miara… jednak zapachy, które docierały z kuchnii, nie pozwoliły Nam dłużej się bawić! Były przepyszne ciasta, które upiekły Nasze Mamusie, hot – dogi – serwowane przez Panią Milenkę i Anię, kiełbaski z grilla – nad którymi czuwał Pan Sebastian, herbatka i napoje, a nawet wata cukrowa, którą dzielnie kręciła Pani Ela wraz z Anią i Natalką. Dzieci mogły skorzystać z pamiątkowej fotobudki oraz usiąść za kierownicą wozu strażackiego! 🚒 Nad wszystkim czuwała Nasza Pani Dyrektor, która zapraszała do wspólnej zabawy! Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Festynu, za pomoc i wsparcie! oraz wszystkim zaproszonym Gościom! Dzięki Wam ten dzień był wyjątkowy ❤❤

Skip to content