Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

/*! elementor - v3.17.0 - 08-11-2023 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}

Jesienne liście Krecików – ul. Kalinkowa

Jesień to piękna pora roku! KRECIKI korzystając ze słonecznej aury, spacerując w okolicy przedszkola i bawiąc się w ogrodzie przedszkolnym obserwowały jak zmienia się przyroda, nazbierały również wiele pięknych kolorowych liści, kasztany i żołędzie. Poukładaliśmy je w Kąciku przyrody a dzisiaj spróbowaliśmy  namalować jesienne liście i stworzyliśmy piękne jesienne drzewa. rysowaliśmy piękne mozaikowe liście, które później musieliśmy je wyciąć i przywiesić na drzewach. Wyszło naprawdę cudnie!

Skip to content