Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

/*! elementor - v3.17.0 - 08-11-2023 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}

JEŻYKI I KRECIKI W TEATRZE ul. Kalinkowa

     W dniu 26.09 grupa Jeżyków a 28.09 grupa Krecików wybrała się do Centrum Kultury Teatr, aby obejrzeć spektakl pt.: „Pogromcy smoka Jabberwocka” w reżyserii Zbigniewa Kulwickiego. Była to przygoda o królu i jego krainie, której bezpieczeństwu zagrażał groźny smok. Od samego rana wszyscy byli podekscytowani, wcześniej niż zwykle obyło się śniadanie, panie przypomniały zasady kulturalnego zachowania się w teatrze oraz bezpieczeństwa w drodze do i z teatru i wyruszyliśmy w podróż.    Przedszkolaki z niezwykłym zainteresowaniem obejrzały przedstawienie.  Z wypiekami na twarzach patrzyły na poczciwego Skuby i z niepokojem śledziły losy groźnego smoka Jabberwocka. Aktorzy, prawdziwa scena, muzyka oraz bajecznie kolorowe kostiumy przyciągały uwagę młodych widzów i wywołały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt. Była to nasza pierwsza wspólna wizyta w teatrze, ale zapewne nie ostatnia!!!

Skip to content