Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

/*! elementor - v3.17.0 - 08-11-2023 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}

JEŻYKI w Jednostce Wojskowej ul. Kalinkowa

   W dniu 12.10.2023 r. dzieci z grupy Jeżyki odwiedziły Jednostkę Wojskową nr 1109 przy ulicy Hallera 60. Poznanie historii jednostki, tradycji i zawodu żołnierza było głównym celem naszej wycieczki. W trakcie wizyty dzieci oglądały różne pojazdy wojskowe pod czujnym okiem żołnierzy i opiekunów.  Miały również możliwość wejścia do niektórych z nich, co sprawiło im wielką frajdę. Dzieci z zainteresowaniem oglądały też broń oraz inne wojskowe akcesoria, między innymi  umundurowanie. Dzięki miłej i życzliwej atmosferze dzieci chętnie zadawały pytania żołnierzom. Wizyta w wojsku dostarczyła przedszkolakom wielu niezapomnianych wrażeń, a niektórzy z nich nawet zadeklarowali, że być może w przyszłości wstąpią w szeregi zawodowej armii i wybiorą służbę ojczyźnie. Serdeczne podziękowania kierujemy do osób dzięki którym mieliśmy możliwość zwiedzenia jednostki.

Skip to content