Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

KOLOROWY BAL KARNAWAŁOWY ul. Kalinkowa

     O tym, że prawie każde dziecko kocha taniec wiedzą chyba wszyscy. Nasze przedszkolaki też uwielbiają taniec, zabawę i są prawdziwymi mistrzami parkietu. Podczas balu karnawałowego prowadzonego przez nasze panie wszystkie dzieci tańczyły w rytm znanych dziecięcych oraz popularnych utworów, brały udział w konkursach i czasami nam trudno było dotrzymać im kroku… Jak na prawdziwy bal karnawałowy przystało nie zabrakła pięknych strojów. Na balu zdecydowanie dominowały super bohaterowie, królewny oraz różne zwierzątka ale nie zabrakło również króla, baletnicy, myszki, piratów czy strażaków. nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Tańczyliśmy solo i parami z podskokami i obrotami – słowem była zabawa i działo się. Braliśmy udział w wielu konkursach, jedni wygrywali inni nie, ale najważniejsza była dobra zabawa i dużo uśmiechu. W trakcie karnawałowych szaleństw można było się posilić słodką przekąską i napić soku. Wspólna zabawa przyniosła nam wiele radości, a to było głównym celem naszego balu. 

Skip to content