Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

KONCERT BOŻONARODZENIOWY DLA RODZICÓW ul. Dworcowa ul. Kalinkowa ul. Moniuszki

Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania. Także w przedszkolu nastał cudowny dla wszystkich czas – Boże Narodzenie. Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem i składanie świątecznych życzeń. Wyjątkowy czas sprawił, że postanowiliśmy przygotować świąteczną niespodziankę dla naszych bliskich. Dzieci z paniami przygotowały nagranie świątecznych piosenek, z których powstał ŚWIĄTECZNY KONCERT.

Oj zimno dziś na dworze i chyba dlatego z opóźnieniem dotarł do nas jeszcze jeden film, na który również zapraszamy

Skip to content