Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

/*! elementor - v3.17.0 - 08-11-2023 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}

Kurczaki w sadzie – ul. Dworcowa

  W tym tygodniu dzieci zapoznawały się z owocami, które pochodzą z naszych sadów. Poznały nazwy drzew owocowych. Chętne dzieci przyniosły do przedszkola śliwki, gruszki, jabłka oraz winogrono. Nazywały owoce. Poznawały ich wygląd, zapach i oczywiście smak:) Nie zabrakło zabawy przy muzyce. Przedszkolaki tańczyły w parach przy ,,owocowej” piosence. Odgrywały rolę gruszek oraz jabłuszek. Wykonały również z małą pomocą pracę plastyczną, malując farbami. To był bardzo owocny tydzień ☺️.

Skip to content