Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

KWIATEK DLA NASZEJ PANI – UROCZYSTOŚĆ W GRUPACH ul. Kalinkowa

      „NASZA PANI JEST KOCHANA, ZAWSZE MA DLA DZIECI CZAS, ZWYKLE PANI ŚPIEWA DLA NAS ALE DZIŚ POSŁUCHA NAS…” 

         Przedszkole to drugi dom, a nauczyciel to niezwykle ważna osoba w życiu szczególnie małych dzieci – to opiekun, przewodnik, autorytet. Dlaczego to mówię? Bo dziś w naszym przedszkolu odbyła się miła uroczystość – Święto Edukacji Narodowej – szczególny to dzień dla wszystkich nauczycieli i pracowników przedszkola. Dzień niezwykły bowiem poprzez tańce, śpiewy i wiersze chcieliśmy wyrazić płynącą prosto z serca wdzięczność całemu personelowi za miłość, serce, opiekę i trud włożony w nasze wychowanie i edukację.   Nasze panie były wzruszone no i pan Darek również, wszyscy byli wzruszeni a my za część artystyczną  zostaliśmy nagrodzeni gromkimi brawami i słodkim podziękowaniem od pani Dyrektor 

Skip to content