Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

MY I KOSMOS – OBCHODY 50 DNI KOPERNIKOWSKICH ul. Kalinkowa

     Zgodnie z kilkuletnią tradycją i w tym roku uroczyście obchodziliśmy święto patrona naszego przedszkola – Mikołaja Kopernika. Dnia 08.03.2022 r. w   naszym przedszkolu odbyła się uroczystość, związana z obchodami 50 Dni Kopernikowskich. W obchody artystycznie włączyły się dzieci z wszystkich grup wraz z rodzicami. Przygotowały piękne prace plastyczne na wystawę pt. „MY i KOSMOS”. Po raz kolejny dzieci pokazały, że ich wyobraźnia nie ma „granic”. Widać, że dzieci znają różne techniki plastyczne i potrafią je wykorzystać, bo prace były bardzo różnorodne. Dzieci prezentowały swoje umiejętności, brały udział w licznych konkursach, quizach, pląsach, śpiewie i „kosmicznych” tańcach, a także wykonały pamiątkowe zdjęcie w rakiecie.  Na koniec obejrzeliśmy wystawę pt. My i KOSMOS”. Wystawa była ciekawa a dzień bardzo udany

Skip to content