Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

MYSZKI DOŁĄCZAJĄ DO GRONA PRZEDSZKOLAKÓW ul. Kalinkowa

     Zgodnie z planem dzisiaj u Myszek odbyła się mega impreza, czyli Pasowanie na Przedszkolaka. Bardzo byliśmy przejęci, ponieważ wszyscy czuliśmy, że jest to wyjątkowa i bardzo ważna dla nas uroczystość. Do przedszkola nie mogli przyjść nasi rodzice, ale wiemy że zobaczą relację z naszej uroczystość na naszej stronie internetowej. A przecież to MY troszkę przestraszeni i stremowani stanęliśmy na przedszkolnej scenie – wyrecytowaliśmy wiersze i zaśpiewaliśmy piosenki, zatańczyliśmy ładnie i przeszliśmy wiele prób, które przygotowała dla nas pani Iza. Wszystko po to, aby pokazać, że możemy zostać przyjęci do społeczności naszego przedszkola.  Później nadszedł ten najważniejszy moment, kiedy Pani Dyrektor wielką  zaczarowaną kredką pasowała każdego z nas przedszkolaka, dostaliśmy dyplom i od tej pory każda Myszka jest prawdziwym przedszkolakiem, a i debiut sceniczny mamy zaliczony!

Skip to content