Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

/*! elementor - v3.17.0 - 08-11-2023 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI ul. Dworcowa

10 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Z tej okazji grupa „Motyle” zaprezentowała ciekawy program artystyczny podczas którego dzieci zapoznały się z wydarzeniami z dnia 11 listopada 1918r. „Motylki” przedstawiły teatr cienia, zaprezentowały taniec z flagami, wiersze oraz piosenki patriotyczne. Nasze przedszkole brało również udział w akcji „Szkoła do hymnu” .Wszyscy zachowali należytą postawę podczas odśpiewania hymnu narodowego o godzinie 11:11.

Skip to content