Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

OBCHODY DNIA DZIECKA ul. Dworcowa

Obchody Dnia Dziecka 👧👦

Świętowanie z okazji Dnia Dziecka, rozpoczęliśmy 1 czerwca kolorowym korowodem po korytarzach naszego przedszkola, by wspólnie, przy ulubionych utworach, pobawić się w zabawy ruchowe. Po miłym rozpoczęciu dnia, wszystkie dzieci udały się do swoich sal, aby tam uczestniczyć we wspólnych zabawach, grach sprawnościowych, a następnie świętować przy słodkiej kawiarence. Najstarsze dzieci z grup: Biedronki, Motyle oraz Krasnale po pysznym obiedzie, udały się Kolorowym Tramwajem na Rynek naszego miasta, aby tam wspólnie z Radiem Zet, świętować Dzień Dziecka! W ramach podziękowania dla motorniczego, dzieci z grupy Biedronki przygotowały pamiątkowy plakat, na którym umieściły narysowane przez siebie portrety! Dzień dostarczył Nam wiele wrażeń, a uśmiech nie znikał z twarzy dzieci 🙂 Życzymy Naszym Przedszkolakom radosnego i szczęśliwego dzieciństwa! ❤

Skip to content