Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

OBCHODY DNIA DZIECKA W GALAKTYCE ul. Kalinkowa

     Tradycją w naszym przedszkolu stało się organizowanie różnych atrakcji z okazji Dnia Dziecka. Tak było i w tym roku.  Działo się wiele, a oprócz zabaw w przedszkolu i w ogrodzie przedszkolnym wszystkie grupy przedszkolne wybrały się do sali zabaw Galaktyka. Już 30 maja świętowanie rozpoczęły Myszki i Żabki, które z niecierpliwością oczekiwały tej wycieczki. 3 czerwca zaś Kreciki i Jeżyki wzięły udział w zabawie. Na miejscu od razu ruszyliśmy do zabawy, a atrakcji było wiele: baseny z kulkami, zjeżdżalnie. Spędziliśmy 2 godziny na wesołej zabawie. Największym powodzeniem cieszyły się zjeżdżalnie, basen wypełniony kolorowymi piłkami. Wiele radości sprawiły trampoliny. Wszyscy bawili się wyśmienicie, mieliśmy okazję wykazać się zręcznością, zwinnością oraz sprawnością. Pani Iza miała problem, żeby zrobić nam zdjęcia (byliśmy szybsi🏃‍♀️🏃 niż aparat😀 dlatego niektóre zdjęcia są „poruszone”)  Tego dnia uśmiechy nie znikały z naszych twarzy, smutne minki pojawiły się tylko wtedy, gdy czas zabawy minął. Wszyscy z pewnością na długo zapamiętamy ten dzień.

Skip to content