Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

/*! elementor - v3.17.0 - 08-11-2023 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}

Owocowy sad – prace plastyczne KRECIKÓW – ul. Kalinkowa

Cały poprzedni tydzień poświęciliśmy na poznawaniu naszych polskich owoców. Ponieważ nie możemy do sadu jechać fizycznie, obejrzeliśmy film, dzięki któremu zobaczyliśmy już nie tylko w wyobraźni jak wygląda sad i praca w sadzie. Postanowiliśmy choć na chwilę stworzyliśmy go sobie w sali. Dzieci nazywały owoce i ich drzewa, segregowały, układały owocowe rytmy i tworzyły przepiękne drzewa – jabłonie i grusze. Popatrzcie sami!

Skip to content