Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

PIERWSZE DNI U MYSZEK ul. Kalinkowa

     Rodzice powierzyli nam swoje największe skarby…I pewnie przez cały dzień myśleli o nas wszystkich intensywnie: czy  maluszek płacze, czy głodny, czy ma się do kogo przytulić, czy mocno tęskni… A może chce pić… A dzieci? Fakt, było troszkę smutno, zwłaszcza tuż po wejściu do sali. Oczywiście nie obyło się bez kilku łez, ale jesteśmy pewni, że to tylko z powodu przyjęcia na siebie wielkiej roli jaką jest zostanie PRZEDSZKOLAKIEM, a to nie lada zadanie, ale potem…Tak się jakoś stało, że MYSZKI ruszyły do zabawy – jedne same, inne – z koleżanką lub kolegą do pary. Śpiewaliśmy i tańczyliśmy, uczyliśmy się wierszyka, dowiedzieliśmy się, jak trzeba zachować się w łazience i w sali, by wszystkim było przyjemnie… Spróbowaliśmy obiadku, a niektórzy zjedli dokładki. No i pytaliśmy wiele, wiele razy, kiedy przyjdzie mama… Słowem  – fajnie było! jutro też przyjdziemy.👩‍👧‍👦👩‍👧‍👦 

Skip to content