Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

POMARAŃCZOWY DZIEŃ ul. Dworcowa

     Już tydzień przed planowanym, uroczystym dniem 19 października, przed naszym przedszkolem zrobiło się baaaardzo pomarańczowo! To za sprawą konkursu na lampion z dyni, który spotkał się z dużym zainteresowaniem dzieci i rodziców. Przez cały ten czas, mogliśmy podziwiać ciekawe i zaskakujące prace innych dzieci, a także oczekiwać na wyniki konkursu, które odbyły się podczas Pomarańczowego Dnia. Ubrani w pomarańczowe elementy stroju, uczestniczyliśmy w wielu konkursach i zabawach tego dnia! Było: zbieranie marchewek za pomocą rękawic kuchennych, rozwiązywanie pomarańczowych zagadek, układanie marchewkowych puzzli na czas, memory i bingo dyniowe, a także ćwiczenia sprawnościowe! Motyle tego dnia przygotowały nawet surówkę z marchwi, która bardzo im smakowała! a Panie kucharki: Milena i Ania przygotowały smaczne, pomarańczowe posiłki. Podczas tych wszystkich atrakcji w sali, odwiedziła Nas Pani Dyrektor, która wręczyła dyplomy i słodki upominek dla wszystkich uczestników konkursu na lampion z dyni!! To był wspaniały dzień!

 

Skip to content