Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

/*! elementor - v3.17.0 - 08-11-2023 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}

Poznajemy żywioły – ul. Dworcowa

Dnia 26 października dzieci z naszego przedszkola poznały żywioł jakim jest ogień. Wszystkie przedszkolaki przyszly ubrane w stroje w kolorze czerwonym. W salach odbywały się ciekawe zabawy i doświadczenia tematyczne. Dzieci odwiedził także strażak z Komendy Miejskiej Panstwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu. Przedszkolacy poznali zagrożenia wynikające z niewłaściwego użytkowania ognia, dowiedziały się jak należy postępować w przypadku wystąpienia pożaru. Utrwaliły również wygląd znaków ewakuacyjnych oraz numery alarmowe. Dzieci zapoznaly się także z czujką czadu, były uwrażliwiane na objawy zwiastujace wydobywanie się tlenku węgla.

Skip to content