Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

/*! elementor - v3.17.0 - 08-11-2023 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}

SPOTKANIE Z POLICJANTAMI ul. Konarskiego

         Dnia 5 października miłą niespodzianką dla naszych przedszkolaków była wizyta policjantów. Tematem numer jeden było bezpieczeństwo dzieci na drogach, lecz nie obyło się bez wielu pytań dotyczących codziennej pracy policjantów. Policjanci przypomnieli o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa na drodze, jak bezpiecznie przechodzić przez pasy, jak ważne są elementy odblaskowe, jak reagować gdy zaczepi nas ktoś obcy oraz co zrobić gdy się zgubimy. Choć dzieci wykazały się dużą wiedzą, takie spotkania zawsze wiele wnoszą i utrwalają zdobytą wiedzę.

Skip to content