Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

/*! elementor - v3.17.0 - 08-11-2023 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}

SPRZĄTANIE ŚWIATA ul. Kalinkowa

    Wrzesień jest tym miesiącem, w którym w całej Polsce odbywa się Ogólnopolska Akcja Sprzątania Świata. W tym roku  przypada 30. finał akcji organizowanej przez Fundację Nasza Ziemia. Tegorocznej edycji programu przyświecało hasło: „Sprzątanie świata łączy ludzi!”. Kreciki również  wzięły udział w sprzątaniu okolicy wokół naszego przedszkola włączając się w ten sposób w akcji „Sprzątania świata” , a jej celem było promowanie poszanowania zasobów, ograniczenia ilości śmieci i ich efektywnej segregacji. Każdy Krecik zaopatrzony w jednorazowe rękawiczki, worki na śmieci i pozytywnie zmotywowany wzniosłym celem przedsięwzięcia wyruszył spod budynku przedszkola i zajął się oczyszczaniem przydzielonego im terenu. Pogoda dopisała, dzięki aktywnej postawie dzieci udało się zebrać dwa worki śmieci, które następnie zostały złożone do odpowiednich pojemników.  Pamiętajmy jednak, aby dbać o środowisko każdego dnia, nie tylko w czasie akcji.

Skip to content