Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

Pracownicy naszego przedszkola

ul. Dworcowa

DYREKTOR:  mgr LUCYNA SZCZUTOWSKA

 

„KURCZAKI”

mgr Lena Popek  – nauczyciel  mianowany

mgr Sara Waliszewska – nauczyciel kontraktowy

mgr Lucyna Szczutowska – nauczyciel dyplomowany

„ZAJĄCE”

lic. Iwona Nowak  – nauczyciel  dyplomowany

mgr Michalina Kaczorowska – nauczyciel kontraktowy

zastępstwo:

mgr Anna Cywińska – nauczyciel kontraktowy

„MOTYLKI”

mgr Lucyna Barańska  – nauczyciel  mianowany

mgr Aleksandra Gajkowska – nauczyciel dyplomowany

„BIEDRONKI” oddz. integracyjny

mgr Natalia Kalinowska  – nauczyciel kontraktowy

mgr Sara Waliszewska – nauczyciel kontraktowy

pedagog:

mgr Elżbieta Sańka – nauczyciel dyplomowany

„KRASNALE” oddz. integracyjny

mgr Kamilla Szczypiorska  – nauczyciel mianowany

zastępstwo:

mgr Ewelina Nowakowska – nauczyciel kontraktowy

mgr Magdalena Paradowska – nauczyciel mianowany

pedagog:

mgr Agata Kufel – nauczyciel mianowany

„SŁONECZKA” (oddział bezpłatny) Sz. P. nr 12

mgr Ewa Woźniak  – nauczyciel  dyplomowany

 

LOGOPEDA

mgr Magdalena Hawełko  – nauczyciel  mianowany

 

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Agnieszka Kobus  – nauczyciel  dyplomowany

mgr Karolina Słupska  – nauczyciel  kontraktowy

                                          oddział bezpłatny Sz. P. nr 12

 

RELIGIA

mgr Aleksandra Klimek  – nauczyciel  mianowany

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

 

Grażyna Smacka  – referent

Jolanta Jabłońska – pomoc nauczyciela w oddziale

                                    „Kurczaki”

Bożena Leśniewska – pomoc nauczyciela w
oddziałach„0” przy Sz.P. Nr 1

Milena  Stąsiek- rzemieślnik kucharz

Anna Wróblewska – pomoc kuchenna

Sylwia Jankowska – woźna oddziałowa

Violetta  Lipowska – woźna oddziałowa

Barbara Lewandowska – woźna oddziałowa

Sebastian Kowalski – robotnik gospodarcz

 

 

 

ul. Kalinkowa

WICEDYREKTOR:  mgr DOROTA AMBROSIUS

 

„MYSZKI”

 mgr Izabela Frankowska  – nauczyciel  dyplomowany

 mgr Małgorzata Nawotka – nauczyciel mianowany

 mgr Dorota Ambrosius – nauczyciel dyplomowany

„ŻABKI”

 mgr Mirosława Gręzicka  – nauczyciel  mianowany

 mgr Małgorzata Nawotka – nauczyciel mianowany

         Hanna Nicpoń – nauczyciel mianowany

„KRECIKI”

 mgr Danuta Jankowska  – nauczyciel  dyplomowany

         Hanna Nicpoń – nauczyciel mianowany

„JEŻYKI”

mgr Magdalena Mądzelewska  – nauczyciel mianowany

mgr Katarzyna Kruczynska – nauczyciel mianowanyy

LOGOPEDA

 mgr Magdalena Hawełko  – nauczyciel  mianowany

JĘZYK ANGIELSKI

 mgr Danuta Jankowska  – nauczyciel  dyplomowany

RELIGIA

 mgr Anna Mykowska  – nauczyciel  mianowany

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

 Magdalena Sobocińska  – referent

 Maria Napiórkowska – pomoc nauczyciela w oddziale

                                         „Myszki”

 Iwona Olińska- rzemieślnik kucharz

 Justyna Wojciechowska – pomoc kuchenna

 Maria Bendig – woźna oddziałowa

 Anna Stolp – woźna oddziałowa

 Dariusz Kidawski – robotnik gospodarczy

 

ul. Konarskiego

WICEDYREKTOR:  mgr  BOŻENA DYBOWSKA

 

„MALEŃSTWA”

 mgr Karolina Taczyńska  – nauczyciel kontraktowy

 mgr Marzena Lewandowska  – nauczyciel mianowany

 mgr Bożena Dybowska   – nauczyciel dyplomowany

„TYGRYSKI”

 mgr Marta Leissa  – nauczyciel mianowany

 mgr  Marzena Czapla   – nauczyciel dyplomowany 

 zastępstwo: 

 mgr Agnieszka Gajewska – nauczyciel kontraktowy

„KUBUSIE”

 mgr Beata Nikołajew – nauczyciel dyplomowany

 mgr  Marlena Kustusch  – nauczyciel kontraktowy

„SOWY”

 mgr Hanna Kidawska  – nauczyciel dyplomowany

 mgr Marzenna Lewandowska – nauczyciel mianowany

 mgr Marlena Kustusch  – nauczyciel kontraktowy

„GRUPA 01″ (oddział bezpłatny) Sz. P. nr 3

 mgr Marzena Brzezicka  – nauczyciel  dyplomowany

 

„GRUPA 02″ (oddział bezpłatny) Sz. P. nr 3

 mgr Beata Hreniak  – nauczyciel  dyplomowany

 

LOGOPEDA

mgr Magdalena Hawełko  – nauczyciel  mianowany

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Karolina Słupska  – nauczyciel  kontraktowy

                                         

RELIGIA

mgr Anna Mykowska  – nauczyciel  mianowany

ks. Mateusz Archita

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

 

 Iwona Ewertowska  – intendent

 Gabriela Kicerman – pomoc nauczyciela w oddziale

                                   „Maleństwa”

 Barbara  Rebela – st. rzemieślnik kucharz

 Barbara Szczecka – pomoc kuchenna

 Ewelina Boć – woźna oddziałowa

 Martyna Hoppe – woźna oddziałowa

 Grzegorz Bendig – robotnik gospodarczy

 Anna Malinowska – pomoc nauczyciela w oddz.

                                   przedszkolnych przy SP3

 

Skip to content