Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

/*! elementor - v3.17.0 - 08-11-2023 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}

Święto dyni – ul. Konarskiego

   Dzień Dyni był zakończeniem Tygodnia Pomarańczowego w naszym przedszkolu. Tego dnia wśród atrakcji czekały dla dzieci: konkurencje sportowe, turlanie dyni, slalom z dynią, kręgle oraz przechodziły przez specjalną pajęczynę. Przedszkolaki porównywały dynię pod względem ciężaru, wielkości oraz kształtu. Dzieci poćwiczyły również motorykę małą, wyławiając dynię za pomocą szczypców oraz podawania sylwety dyni za pomocą klamerek. Na zakończenie przedszkolaki poznały wyniki konkursu dyniowego. Dziękujemy za liczny udział w konkursie dzieci i ich rodziców.

Skip to content