Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

/*! elementor - v3.17.0 - 08-11-2023 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI ul. Konarskiego

   W naszym przedszkolu 10 listopada obchodziliśmy Święto Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się występem przedszkolaków z grupy „Sowy”, które przedstawiły przepiękną inscenizację nawiązującą do zbliżającego się „Dnia Niepodległości”. Następnie swoje wiersze i piosenki zaprezentowały dzieci z grupy „Maleństw” , „Tygrysów” oraz „Kubusiów”. O godzinie 11.11 wspólnie odśpiewaliśmy hymn, włączając się tym samym w akcję MEiN-u „Szkoła do hymnu”.

Skip to content