Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

/*! elementor - v3.17.0 - 08-11-2023 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI ul. Konarskiego

10 listopad 2022r. Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas. Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości miała na celu rozwijanie wśród dzieci poczucia przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji. Jednocześnie była pouczającą lekcją historii i patriotyzmu.

Skip to content