URODZINOWO – IMIENINOWO -ul.Kalinkowa

Wszystkie nasze dzieci kiedyś dorastają i dlatego często Świętujemy URODZINY  Oczywiście nie zapominamy o dzieciach, które urodziły się latem z nimi świętujemy IMIENINY. Wszyscy bardzo lubią, to świętowanie i składanie życzeń „Wszyscy razem z balonami, z najlepszymi życzeniami” , bo przecież składać życzenia też trzeba się nauczyć… to wcale nie jest taka prosta sprawa.  Wszystkim solenizantom  100 latek życzymy.

Rodzicom chcemy zaproponować nową zasadę dotyczącą obchodzenia urodzin i imienin naszych przedszkolaków w związku z obecną sytuacją:

Rodzice dostarczają słodycz kilka dni przed uroczystością w torebce z dołączoną karteczką (imię jubilata/solenizanta/grupa i data uroczystości) Panie przechowują poczęstunek w izolacji. W dniu uroczystości obchodzimy wspólnie święto dziecka, składamy życzenia, zdjęcia z tego wydarzenia umieszczamy na naszej stronie internetowej…