TAK ŚWIĘTUJEMY W PRZEDSZKOLU URODZINOWO – IMIENINOWO -ul. Kalinkowa

Każde dziecko marzy o tym, aby dzień jego urodzin był jak najpiękniejszy. Dzieci świętują swoje urodziny w domu z rodziną, ale wiele radości sprawia im także kiedy mogą bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola. W naszym Przedszkolu więc uroczyście obchodzimy urodziny naszych Przedszkolaków. Oczywiście nie zapominamy o dzieciach, które urodziły się latem z nimi świętujemy IMIENINY.           Już od rana koledzy i koleżanki z grupy przygotowują dla solenizantów piękne laurki. Następnie przystępujemy do koronacji gospodarzy tego dnia, odśpiewujemy im „Sto lat”, wręczamy prezenty wraz z laurkami, po czym ustawia się dłuuuga kolejka do składania życzeń „wszystkiego najlepszego” potem całuski,  zrobienie wspólnego zdjęcia i pałaszowanie smakołyków przygotowanych przez rodziców. Mamy nadzieję, że dzień ten  na długo zapadnie w pamięci naszych Pociech. Wszystkim solenizantom życzymy stu latek!!!

„Do zabawy mnóstwa siły,
Żeby każdy dzień był miły,
Pełen śmiechu i radości,
Wielu urodzinowych gości,
Stu prezentów, stu buziaków,
Zdrowia, szczęścia i słodyczy
Całe przedszkole Wam Życzy!!!”