Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

WALENTYNKI ul. Dworcowa

❤ Walentynki ❤

     „Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone. Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę. Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję. A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję”

     14 lutego 2022 roku był dla naszych przedszkolaków prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Ubrani w czerwone elementy stroju dzieci, wzięły udział w różnych zabawach walentynkowych m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki, bawiły się zrobionymi przez siebie serduszkami i walentynkami. Nie zabrakło także rozmów o sile przyjaźni, cechach dobrego kolegi oraz spontanicznych emocji i pozytywnych uczuć. Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało walentynkę: pysznego lizaka w kształcie serduszka! Dzień Walentynowy przyniosł wiele miłych wrażeń.

Skip to content