Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

WIERSZE I WIERSZYKI JULIANA TUWIMA I ETAP KONKURSU ul. Kalinkowa

    Dnia 18.10.2021r w naszym przedszkolu odbył się pierwszy etap konkursu recytatorskiego „Wiersze i wierszyki Juliana Tuwima”, W konkursie wzięło udział 14 dzieci z grupy KRECIKI. Dzieci bardzo chętnie przystąpiły do rywalizacji. Wraz z Rodzicami poświeciły czas na naukę i interpretację wiersza, jak również na przygotowanie akcesoriów. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki, a pozostałe dzieci medale za wzorową współpracę na widowni oraz identyczne upominki. Cała grupa była bardzo zaangażowana. Do etapu wojewódzkiego przeszli: Ignaś i Ala. Dołączy do nich Bruno z grupy Jeżyki. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i mocno trzymamy kciuki za kolejny etap. Brawo

WYNIKI:

Już mamy wyniki konkursu:

Bruno zajął III miejsce,  Ignaś i Ala otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie. Gratulujemy!!! 

Skip to content