W piątek 21 marca wszystkie dzieci uroczyście pożegnały marzannę i powitały Wiosnę. Wśród wspólnych zabaw i śpiewu piosenek nie zabrakło dziecięcych radosnych uśmiechów. Zagościły u nas również pierwsze wiosenne konkursy. Dzieci wspólnie stworzyły kwiatowo – kolorowy obraz Pani Wiosny. W tym dniu towarzyszyła nam piękna słoneczna pogoda wiec zabawom nie było końca i na pewno pozostaną na długo w pamięci.



























