Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

WIOSENNIE U MYSZEK – ul. Kalinkowa

     Wszyscy nie możemy doczekać się Wiosny… każdego dnia szukamy jej na zewnątrz, ale zobaczyliśmy tylko małe oznaki jej przyjścia –  białe przebiśniegi na grządce  przed przedszkolem, klucz przylatujących ptaków i trochę  cieplejszych promieni słońca. Mówimy o Niej, śpiewamy, udekorowaliśmy przedszkole a w Kącikach przyrody wyhodowaliśmy pierwsze wiosenne roślinki. I co? I nic! Ciągle czekamy!!! Myszki postanowiły zachęcić Wiosnę do przyjścia zasadziły rzeżuchę, cebulę i ziemniaka w Kąciku przyrody i wykonały prace plastyczną Wiosenna trawka. Jednak Wiosna wie doskonale kiedy zaczyna się Jej panowanie i nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie poczekać do 21 marca. Wiosno tylko nie zapomnij o nas!!!

 

Skip to content