W dzisiejszym dniu grupa Motyli oraz Biedronek wybrała się autokarem do Mgowa. Na farmie dzieci miały mnóstwo wrażeń. Razem z przewodnikiem poznawały zwierzęta, zamieszkujące farmę. Były to, m.in: papugi, kaczki, kangur, żółwie, owce, kapibara, lemury, małpka, lamy, struś Emu. Przedszkolakom bardzo podobało się karmienie zwierzątek, szczególnie lemurów, które ochoczo wskakiwały na kolana, żeby dostać przekąskę. Obie grupy odwiedziły również dostępną na miejscu motylarnię, gdzie mogły zobaczyć wiele gatunków przepięknych motyli. Dowiedziały się również kilka ciekawostek o tych delikatnych owadach. Nie zabrakło również szalonej zabawy na dmuchańcach. W międzyczasie dzieci miały przerwę na pyszne jedzonko przedszkolne oraz słodkości z domu. Wycieczka była bardzo udana, wszyscy zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do przedszkola.







































