Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

ZABAWA, ŚPIEW I TANIEC, A NA KONIEC KINO, TO KOLEJNE ATRAKCJE OBCHODÓW DNIA DZIECKA ul. Kalinkowa

     Co jest najlepszym prezentem dla maluchów na Dzień Dziecka? Dobra zabawa! Wiedzą  o tym doskonale nasze panie. Dlatego Dzień Dziecka jak zwykle obchodzimy przez trzy dni. W tym roku   spędziliśmy  je bardzo intensywnie. Już 30 maja Myszki i Żabki  3 czerwca Kreciki i Jeżyki udały się do Galaktyki. Następnego  dnia odbyła się zabawa, były tańce i zawody sportowe i kawiarenka mmmm pychotka. Trzeciego dnia – 2 czerwca, wszystkie dzieci udały się do kina Helios gdzie był przygotowany dla nas seans filmowy.  Obejrzeliśmy w skupieniu wspaniały film „Igrzyska zwierząt”.  Po powrocie czekały na nas słodkie upominki.  Ostatniego dnia Kreciki i Jeżyki bawiły się w Galaktyce. To były niezapomniane przygody, które niewątpliwie uatrakcyjniły nasze dni w przedszkolu. Wszystkiego najlepszego kochane dzieciaki, od święta i na co dzień.

Skip to content