Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

/*! elementor - v3.17.0 - 08-11-2023 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}

ZAJĘCIA EKOLOGICZNO – EDUKACYJNE Z OPEC-em ul. Dworcowa

Dnia 22 listopada nasze przedszkole dowiedział Czerwony Kapturek z pomocnikami. Pracownicy OPEC w Grudziądzu zawitali do nas z ,,Lekcją ciepła” z projektu ekologiczno- edukacyjnego. Czerwony Kapturek zaczął od przeczytania bajki. Dzieci dowiedziały się jak powstaje ciepło i jak z niego mądrze korzystać ( oszczędzać). Goście przynieśli ze sobą kawałki węgla i pelletu. Dzieci zapoznały się z ich wyglądem i właściwościami. Na zakończenie cennej lekcji dzieci otrzymały kolorowanki a nasi goście zostali nagrodzeni brawami.

Skip to content