Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 6 LATKÓW ul. Konarskiego

     15 czerwca 2022r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia przedszkola. Tego dnia dzieci 6 letnie z grupy Sowy i Kubusie żegnały się ze swoimi paniami, personelem, a także młodszym kolegami. Starszaki po raz ostatni wspólnie zaprezentowały swoje artystyczne umiejętności, dziękując zarówno rodzicom jak i pracownikom za piękne wspólne chwile, dobre serce, opiekę i trud wychowania. Podczas uroczystości nie zabrakło podziękowań dla rodziców za współpracę i zaangażowanie w życie przedszkola oraz podziękowań złożonych przez rodziców dla dyrekcji, nauczycieli i wszystkich pracowników. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale z uśmiechem na ustach wszystkim naszym tegorocznym absolwentom życzymy wielu sukcesów, spełnienia marzeń i przede wszystkim pięknych i bezpiecznych wakacji.

Skip to content